O firmie

Po porzuceniu korporacyjnego biurka na rzecz samodzielnego rozwoju zawodowego, dwoje współzałożycieli, poszukując miejsca dla siebie, postanowiło stworzyć wymarzone miejsce do pracy. Bez szklanych ścianek działowych i kubików, bez schematycznej przestrzeni, bez zadęcia. Miało być tak jak w domu, tylko lepiej. Wśród inspirujących ludzi, z filiżanką doskonałej kawy z ekspresu. Jak w kawiarni, tylko bez tłumów i z wygodnym dostępem do elektrycznego gniazdka.

12 LAT NA RYNKU

PONAD 200 KLIENTÓW

I tak, w 2010 roku, w jednej z willi na warszawskim Mokotowie, przy ul. Niedźwiedziej 29b na 160m2 powstało miejsce wyjątkowe, przyjazne osobom szukającym spokojnego, wygodnego oraz profesjonalnego miejsca dla prowadzenia własnej działalności zawodowej. Ku naszemu zaskoczeniu, ale i wielkiej satysfakcji, wkrótce przestrzeń na Niedźwiedziej przestała być wystarczająco pojemna, aby sprostać coraz liczniejszemu gronu Użytkowników. Pod koniec 2012 podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności i tak powstało COPOINT2 – bliźniacze biuro przy ul. Dominikańskiej 21b w Warszawie, które jako pierwsze tego typu biuro coworkingowe w Warszawie funkcjonuje obecnie na zasadach franczyzowych.

W 2013 roku, na zaproszenie Miasta St. Warszawy braliśmy udział w konferencji Coworking Europe 2013 w Barcelonie, gdzie ponad 300 osób z całego świata dyskutowało o perspektywach rozwoju idei coworkingu i rewolucji światowego runku pracy, której coworking jest nieodzowną częścią, a wręcz motorem zmian. Zostaliśmy ponadto zaproszeni do uczestniczenia w debacie ramach cyklu „Zmieniamy Warszawę. Warszawa 2.0”, gdzie dyskutowaliśmy m.in. z Wice Prezydentem Warszawy Michałem Olszewskim nad tym, czy polska stolica – podobnie do innych europejskich miast – może stać się „coworking hot spot”.

Stworzenie nowoczesnej, komfortowej przestrzeni do pracy z cudowną, domową atmosferą, gdzie pracują wyjątkowi ludzie było naszym celem od początku działalności. Z perspektywy 4 lat działalności możemy spokojnie powiedzieć „mission accomplished”. W chwili obecnej, dysponując ponad 500m2 powierzchni biurowej, możemy poszczycić się mianem największego biura coworkingowego w Warszawie. Wszechstronna, elastycznie skonstruowana oferta – coworking, biura, sale spotkań oraz wirtualny adres pozwala na zaspokojenie różnorodnych potrzeb biznesowych. Dotychczas, z naszych usług skorzystało kilkuset przedsiębiorców i firm.

Dlaczego COPOINT to wyjątkowe miejsce?

DOSKONAŁA LOKALIZACJA
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
INSPIRUJĄCA SPOŁECZNOŚĆ
WSZECHSTRONNA OFERTA
PRYWATNY OGRÓD W ŚRODKU MIASTA