Najczęściej zadawane pytania

Jest to centrum Twojego biznesu. Dajemy Ci możliwość zarejestrowania firmy pod naszym adresem. Wybierasz dowolny pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom. A to wszystko bez konieczności wynajmowania własnego lokalu, zatrudniania personelu, kupowania sprzętu.

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Ceny zaczynają się od 69 zł netto.

Dzięki możliwości rejestracji firmy pod naszym adresem, możesz prowadzić  swój biznes z każdego miejsca na ziemi. My zajmujemy się Twoją pocztą  i o wszystkim Cię informujemy.

Biuro otwarte jest dla użytkowników w godzinach 8-20 od poniedziałku do soboty. Recepcja jest dostępna dla Ciebie od poniedziałku do piątku 8-16.

Oczywiście, że tak! Napisz do nas wiadomość kontakt@copoint.pl lub zadzwoń + 48 518 339 484.

Tak. Informację o nadejściu listu czy paczki otrzymujesz zawsze w tym samym dniu. Dodatkowo masz dostęp do panelu klienta, gdzie z łatwością pobierzesz skan lub sprawdzisz swoje poprzednie listy.

Tak, zadzwoń do nas +48 518 339 484 lub napisz wiadomość e-mail kontakt@copoint.pl.

Bez obaw, możesz poprosić o wysyłkę Twoich listów lub upoważnić kogoś do odbierania Twojej korespondencji. Oferujemy również skanowanie korespondencji, żebyś miał do niej natychmiastowy wgląd.

Jeśli zarejestrujesz swoją firmę pod adresem Niedźwiedzia 29B, będzie Cię obowiązywać Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów przy ul. Postępu 16A.